سالن زیبایی سرمه وسمه معرفی سالن زیبایی سرمه وسمه

سالن زیبایی سرمه وسمه

سالن زیبایی سرمه وسمه

خانم موسوی بانویی بسیار پر تلاش و با استعداد در زمینه آرایشگری ، زمانی بیش از بیست سال پیش ، آرایشگاهی در محدوده غرب تهران به نام سالن زیبایی سرمه وسمه را افتتاح نمود و با جذب پرسنل متخصص و مجرب ، بهترین خدمات آرایشی را به مشتریان خود ارائه نمود.

به مرور زمان با افزایش چشمگیر تعداد مشتریان و دائمی شدن آنها ، تعداد خدمات و پرسنل را افزایش داد و در نهایت در سال ۱۳۹۵ سالن زیبایی سرمه وسمه ولنجک ، به عنوان شعبه دوم این آرایشگاه لاکچری شروع به کار کرد .

سالن زیبایی سرمه وسمه
سالن زیبایی سرمه وسمه

امروزه نام سالن زیبایی سرمه وسمه نامی آشنا برای بسیاری از بانوان شهر تهران است و این مجموعه هر روزه محصولات و خدمات لوکس تر و حرفه ای تری را به عرصه زیبایی عرضه می کند .

عروس خانم های عزیز می توانند همه روزه با هماهنگی قبلی و با بازدید حضوری از سالن  ، از مشاوره ی نیروهای حرفه ای سالن زیبایی سرمه وسمه در تمام زمینه های آرایشی و زیبایی استفاده نمایند و در نهایت بهترین انتخاب را برای زیبایی هرچه بیشتر در خاطره انگیزترین شب زندگی خود تجربه نمایند .

سالن زیبایی سرمه وسمه
سالن زیبایی سرمه وسمه

خدمات سالن زیبایی سرمه وسمه

سالن زیبایی سرمه وسمه تمامی خدمات آرایشی از جمله ناخن ، شینیون ، رنگ و مش مو ، میکاپ و آرایش صورت را با بالاترین کیفیت ارائه می نماید و شما بانوان عزیز می توانید با اطمینان به تجربه ی چندین ساله این سالن زیبایی ، در محیطی آرام و دوستانه ساعاتی را برای زیبایی هرچه بیشتر خود صرف کنید .

شما عروس خانم های عزیز پیش از مراسم خود با انتخاب آرایشگر صورت ، مو و انتخاب نوع آرایش خود ، از چند روز قبل از روز موعود برای روز عروسی خود ، آماده خواهید شد .

کلام آخر

عروس خانم ها و بانوان عزیز شما می توانید برای کسب آشنایی بیشتر با  سالن زیبایی سرمه وسمه ، از طریق صفحه اصلی عروسی خاص و از قسمت آرایشگاه های عروس ، وارد صفحه های اختصاصی آرایشگاه های سرمه وسمه شوید . 

همچنین از طریق لینک های زیر می توانید به طور مستقیم وارد صفحات اختصاصی آرایشگاه های سرمه وسمه شوید و اطلاعات کامل شامل آدرس دقیق ، شماره های تلفن ، آدرس شبکه های اجتماعی و همچنین اطلاعات دقیق و کیفی از عملکرد این مجموعه های ارزشمند را ملاحظه فرمایید:

برای ورود به صفحه اختصاصی آرایشگاه سرمه وسمه مرزداران  کلیک فرمایید.

برای ورود به صفحه اختصاصی آرایشگاه سرمه وسمه ولنجک کلیک فرمایید.

 وبسایت عروسی خاص

.

.

.

.

 

به ما امتیاز دهید و دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − یک =