گوهربین معرفی گالری گوهربین

گوهربین

گوهربین

گالری گوهربین در سال ۱۳۷۸ توسط “کوروش گوهربین” در خیابان ولیعصر تهران تاسیس گردیده است . کوروش گوهربین نوه ی “مهدی جواهری” جواهرساز ، تاجر و وارد کننده ی طلا و جواهرات در عصر ناصری است و شاید علت اصلی حضور او در این کسب وکار این موضوع است که او در خانواده ای گوهرشناس متولد شده است .

این خانواده جواهر ساز با سابقه ای بیش از یک قرن ، حرفه ای ترین و زیباترین جواهرات را به مشتریان خود عرضه می کنند و همواره در تلاش برای آموزش متخصص ترین جواهرسازان ایرانی و بین المللی بوده و هستند . 

گالری گوهربین
گالری گوهربین

کوروش گوهربین از سال ۱۳۸۰، در هیات مدیره اتحادیه صنف طلا و جواهر و نقره و سکه و صراف تهران حضور داشته و به مدت ۸ سال، در سمت ریاست این اتحادیه فعالیت نموده است و در این مدت تلاش بسیاری را در جهت رشد و ارتقای صنعت طلا و جواهر به کار بسته است .

هرساله کوروش گوهربین و فرزندانش به اروپا و آمریکا سفر می کنند و دوره های آموزش جدیدترین مدل ها ، روش های ساخت جواهرات و رشد همگام با طرح های روز دنیا را می گذرانند .

هدف این خانواده هنرمند نه تنها گوهرشناسی و جواهر سازی ، بلکه آموزش حرفه ای ترین نیروهای طلاسازی و گسترش هنر طراحی جواهرات است . این موضوع از مهم ترین ارزش های این خاندان محسوب می شود که در نوع خود ستودنی ست .

گالری گوهربین
گالری گوهربین

افتخارات گوهربین

بسیاری از جواهرات لوکس و زیبای دست ساز خانواده گوهربین هم اکنون در موزه بانک مرکزی نگهداری می شود .

در حال حاضر کاروانسرایی در بازارچه ی قوام الدوله به نام مهدی جواهری و مدرسه ای به نام “مرتضی جواهری” فرزند مهدی جواهری به یادگار بنا شده است .

خانواده گوهربین طراحی متفاوت و منحصر بفرد سرویس ها و کیفیت محصولات طراحی و ساخته شده را راز موفقیت در کار خانوادگی خود می دانند و همواره جواهراتی زیبا و خیره کننده را در شعبات خود به مشتریان همیشگی عرضه می کنند . 

گالری گوهربین
گالری گوهربین

آدرس گالری گوهربین

هم اکنون گالری گوهربین با دو شعبه در تهران فعالیت می نماید.

شعبه خیابان ولیعصر: خیابان ولیعصر ، بالا تر از خیابان ظفر ، پلاک ۲۵۵۳ – تلفن : ۸۸۷۷۷۳۰۱

شعبه خیابان باهنر (نیاوران): خیابان نیاوران ، روبروی پمپ بنزین نیاوران ، برج هیراد ، پلاک ۲۰۱ – تلفن : ۲۲۲۸۲۵۲۳

گالری گوهربین
گالری گوهربین

کلام آخر

شما عزیزان برای آشنایی بیشتر با گالری گوهربین و برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر می توانید به وبسایت عروسی خاص مراجعه کنید و در صفحه جواهرات ، صفحه اصلی ” گالری گوهربین ” را ملاحظه فرمایید و یا اینکه در اینجا کلیک فرمایید .

 وبسایت عروسی خاص

.

.

.

 

به ما امتیاز دهید و دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + شانزده =