تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس معرفی تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس

تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس

تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس

هتل اسپیناس پالاس هم اکنون بهترین و لوکس ترین هتل پنج ستاره تهران محسوب می شود و با دارا بودن ۱۰ تالار پذیرایی منحصر به فرد ، ارائه کننده ی بهترین و با کیفیت ترین خدمات در انواع مراسم های شما عزیزان می باشد .

تالارهای عروسی هتل اسپیناس پالاس ، هرکدام دارای ورودی و امکانات پذیرایی جداگانه ای بوده و با بهترین و مجرب ترین کادر خدماتی  و آشپزی ، در این مجموعه ی لوکس آماده پذیرایی از شما هستند .

تالارهای هتل اسپیناس پالاس

این هتل پنج ستاره دارای ۱۰ تالار پذیرایی می باشد و شما می توانید برای هر نوع مراسمی ، سالنی خاص را انتخاب نمایید  . در ادامه تالار های هتل اسپیناس پالاس را به شما معرفی خواهیم کرد .

تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس
تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس

تالار پالاس

این تالار با فن آوری پیشرفته و بروز آماده پذیرایی از انواع همایش ها و نشست های علمی و تخصصی است . تالار پالاس دارای مساحت ۴۶۵ متر مربع و ظرفیت ۴۰۰ نفر به صورت ضیافتی و ۱۵۰-۳۰۰ نفر در چینش کنفرانسی می باشد .

تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس - تالار پالاس
تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس – تالار پالاس

سالن برنا

سالن برنا با بروزترین و بهترین امکانات آماده برگزاری سمینارها ، فستیوال ها و همایش های بین المللی با بهره گیری از مجرب ترین کادر پذیرایی می باشد .

این سالن دارای مساحت ۴۸ متر مربع و با ظرفیت ۳۰ نفر ضیافتی و ۲۰-۴۰ نفر کنفرانسی است .

تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس - سالن برنا
تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس – سالن برنا

سالن پارسا

این سالن با مساحتی معادل ۷۰ متر و ظرفیتی معادل ۵۰ نفر کنفرانسی و ۳۰ نفر ضیافتی ، آماده برگزاری جلسات خصوصی و خوش آمد گویی میهمانان گرامی شماست .

تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس - سالن پارسا
تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس – سالن پارسا

تالار پارسه یک

این تالار با امکاناتی منحصر بفرد و عالی ، بهترین گزینه برای برگزاری مراسم عروسی ، نامزدی و یا مراسم های رسمی شرکت هاست . این سالن با دارا بودن مساحتی معادل ۵۷۶ مترمربع و ظرفیت ۳۰۰-۱۵۰ نفر کنفرانسی  و  ۴۰۰ نفر ضیافتی ، بهترین گزینه برای ثبت مهم ترین لحظات زندگی شماست .

تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس - تالار پارسه یک
تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس – تالار پارسه یک

تالار پارسه دو

تالار پارسه ۲ سالنی با مساحت ۵۵۸ مترمربع و با گنجایش ۴۰۰ میهمان به صورت ضیافتی و ۳۰۰ میهمان به صورت کنفرانسی ، آماده پذیرایی از انواع مراسم عروسی ، نامزدی و یا جلسات خصوصی شرکت ها است .

 

تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس - تالار پارسه دو
تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس – تالار پارسه دو

تالار ایوان

تالار ایوان تالاری زیبا و بی نظیر است که با معماری سنتی و اصیل ایرانی طراحی شده است . این سالن  با مساحت ۵۲۷ متر مربع ، با گنجایش ۴۰۰ مهمان ضیافتی و ۱۵۰-۳۰۰ مهمان کنفرانسی بهترین گزینه برای برگزاری بهترین مراسم ها و گردهمایی های اداری و خانواده گی ست .

تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس - تالار ایوان
تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس – تالار ایوان

تالار امیران یک

تالار امیران یک تالاری بسیار شیک با مساحتی حدود ۱۱۲۸ مترمربع و با ظرفیتی بالا ، حدود ۸۰۰ نفر ضیافتی و ۸۰۰ نفر کنفرانسی را به خوبی در خود جای می دهد .

تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس - تالار امیران یک
تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس – تالار امیران یک

این سالن بی نظیر با بهره گیری از بهترین و به روز ترین  امکانات پذیرایی و بکارگیری مجرب ترین کادر خدماتی ، آماده برگزاری انواع مراسم ها و میهمانی های شما عزیزان است .

تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس - تالار امیران یک
تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس – تالار امیران یک

تالار امیران دو

تالار امیران دو با مساحتی حدود ۱۱۲۸ متر مربع و با ظرفیتی حدود ۸۰۰ نفر ضیافتی و ۸۰۰ نفر کنفرانسی ، آماده ارائه بهترین ها به شما عزیزان است .

سالن امیران دو ، سالنی با طراحی متفاوت و چیدمانی زیباست و تالاری بی نظیر برای برگزاری جشن ها و مهمانی های کاری ، خصوصی و خانوادگی شما عزیزانی است که به دنبال بهترین ها برای برگزاری مراسم خود هستید .

تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس - تالار امیران دو
تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس – تالار امیران دو

تالار بزرگ

سالن گراند هال سالنی چند منظوره با مساحت ۱۳۶۴ متر مربع و گنجایش ۸۰۰ نفر ضیافتی و ۵۵۰ -۸۰۰ نفر کنفرانسی طراحی شده است و دارای عملکردی گسترده است . این سالن لوکس و زیبا دارای دو ورودی جداگانه است و فضای مناسبی برای برگزاری انواع مراسم و جلسات است .

سالن گرند مناسب ترین گزینه برای برگزاری مراسم ازدواج باستانی شرقی است که این روزها بسیار مرسوم است .

تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس - تالار بزرگ
تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس – تالار بزرگ

سالن VIP لاتون

سالن لاتون سالنی لاکچری و بی نظیر است که به منظور پذیرایی از میهمانان ویژه شما عزیزان در محیطی آرام ، لوکس و فوق حرفه ای طراحی و اجرا شده است .

این سالن مجلل با دارا بودن مساحتی حدود ۲۲۴ متر مربع و ظرفیت ۱۵۰ میهمان ضیافتی و ۸۰-۱۲۰ میهمان کنفرانسی آماده ارائه بهترین و مدرن ترین خدمات به شما عزیزان می باشد .

تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس - سالن VIP لاتون
تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس – سالن VIP لاتون

آدرس تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس

تالار هتل اسپیناس پالاس در سعادت آباد ، میدان بهرود ، خیابان ۳۳ ، شماره ۲۱ واقع شده است . از دیگر محسنات این مجموعه لوکس ، قرارگیری این تالار مجلل در محدوده ی شمال غرب می باشد که دسترسی را برای تمامی مهمانان شما ، در هرگونه مراسمی آسان می کند .

تالار هتل اسپیناس پالاس
تالار هتل اسپیناس پالاس

نظرات کاربران در خصوص  تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس

با توجه به ویژگی های منحصر بفرد مجموعه اسپیناس پالاس که شامل لوکیشن مناسب قرارگیری ، طراحی لوکس و مجلل ، تعدد و کیفیت تالارهای ارائه شده ، کادر پذیرایی مجرب ، مدیریت عالی  و کیفیت بسیار بالای پذیرایی می باشد ، از نظر کاربران بسیار مناسب بوده است و نتایج نظرسنجی از میهمانی های لاکچری ( که پس از اجرای مراسم در زمان های متفاوتی انجام شده است) ، نشان از رضایت مندی کامل مشتریان هتل اسپیناس پالاس دارد . بگونه ای که بسیاری از میهمانان هتل اسپیناس پالاس به مشتریان همیشگی این هتل بی نظیر مبدل شده اند و در انواع مراسم های خود از این خدمات بهره مند می شوند .

تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس
تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس

منوهای تالار عروسی هتل اسپیناس پالاس

با توجه به سیاست های مجموعه تالارهای هتل اسپیناس پالاس منوهای مراسم تنها در زمان حضور شما در محل هتل قابل ارائه است . 

کلام آخر 

شما عروس خانم ها و آقا دامادهای عزیز اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتری در زمینه تالارهای لوکس اسپیناس پالاس هستید ، می توانید به صفحه اصلی عروسی خاص مراجعه کنید و در صفحه تالار و باغ تالار ، با تالار هتل اسپیناس پالاس بیشتر و کامل تر آشنا شوید .

 وبسایت عروسی خاص

 

 

 

 

 

 

 

به ما امتیاز دهید و دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =